Elektronické překladače - ideální tip na dárek

Znovu budete nakupovat dárky na poslední chvíli?

A znovu ze stresu a pod vlivem nervů a spěchu vyberete ponožky/kravaty nebo k ničemu se nehodící sadu hrníčků? Opět si pod zdvořilým úsměvem Vašich blízkých všimnete náznaku zklamání? A možná byste chtěli změnit tyto magické okamžiky ve chvíle, na které nezapomenete s nezapomenutelnými dárky? Podívejte se na naše tipy ještě dnes a předejděte Vašemu zklamání a zklamání ostatních toho jedinečného prosincového večera.

Něco pro náročného a vybíravého Tatínka?

Tatínek se již rok připravuje na odchod do důchodu. Sní o dalekých cestách do neznámých krajin a Vy dobře víte, že se jeho slova neskončí na výletě do Mariánských Lázní. Víte, že plánuje alespoň několik zahraničních cest. Také víte, že jeho znalosti cizích jazyků a nových technologií se zastavily na střední škole, kde se učil ruštinu. Místo toho abyste se strachovali tím, jak si poradí v Anglii nebo Francii, které tak touží navštívit, usnadněte mu to. Darujte na Vánoce Vasco Traveler Premium s 5-ti palcovým displejem, aby mohl jednoduše používat překladač a také průvodce. Pokud dlouho o sobě nedá vědět, jednoduše mu zavoláte - protože je to přece zdarma.

Co darovat sestřenici?

Nynější teenageři nejsou pouze náladoví a rozmazlení, často projevují velmi silné vášně. Pokud tak jako já máte v rodině slečnu, které je 11 let, a právě vůbec po celý den nezvedne oči od svého chytrého telefonu, nabídněte ji alternativu, která může mimochodem přispět ke zlepšení známek ve škole. Skvělou učební pomůckou může být Comet V s velkým množstvím vzdělávacích jazykových aplikací nebo Vasco Dictionary, který bez možnosti připojit se k internetu umožní se mládeži soustředit se na učení bez možnosti odtrhovat zrak, aby zkontrolovat co je nového na Facebooku.

A co pro studujícího syna?

Výlety Vašeho syna autostopem jak nejdál od domu Vám způsobují zimnici a než mu koupíte další trapný svetr s hruškou, aby nezmrzl někde v okolí polárního kruhu, zamyslete se nad něčím více užitečným. Podívejte se jaké možnosti má Vasco Traveler Solid 2. Obnovená verze přístroje Vasco Traveler Solid vypadá skvěle a určitě nezpůsobí Vašemu synovi ostudu. Vy zase budete mohli v klidu spát s vědomím, že se domluví s místními lidmi v každé zemi, nezabloudí díky mapám světa a jak se bude vracet hladový domů, dá Vám o tom vědět s otázkou "Co je k večeři?".

Obvykle nejhůře obdarovatelné tetičky Božena a Helena

Podarovat kuchařku by v tomto případě bylo jistým faux pas. I když je nevidíte často, vždy společně trávíte Vánoce. Jako dítě jste od nich dostávali hračky, později kosmetiku a první užitečné věci do studentského bytu. Nyní je čas na to, aby se jim odvděčit. Užitečným dárkem může být elektronický překladač, obzvláště pokud víte, že se tetičky chystají na pouť do zahraničí. Bohatý výběr mezi Ectaco, Trano nebo Vasco Translatorem Vám zajisté umožní vybrat nejvhodnější přístroj pro Vaše blízké. Pokud hledáte něco s velmi dobrým kontrastem obrazovky, intuitivním a jednoduchým ovládáním doporučujeme Vasco - v porovnání s jinými výrobky je jednoznačně nejlepší.