ranking bests

Branže elektronických překladačů v současné době prochází velmi dynamickým rozvojem. Na trhu sledujeme velké množství zařízení nabízejících překlady v reálném čase. Rozlišuje jednotlivé překladače pouze cena? Co má vliv na kvalitu a rychlost překladu?

Přečíst více Zebricek Prekladacu

Elektronický překladač - nepostradatelný v každém cestovatelském batohu

Moderní technologie v posledních letech učinily komunikaci a cestování o mnoho jednoduššími. V dnešní době díky letadlům urazíme tisíce kilometrů během několika hodin. Díky internetu jsme schopni získat veškeré informace o nejvzdálenějších místech a velmi rychlé připojení nám umožňuje udržovat stálý kontakt s nejbližšími dokonce i na druhé straně světa.

 
Drogowskaz miasta

Nicméně lidé, kteří jsou ochotní objevovat svět se musí stále ještě potýkat s jednou překážkou, a to jazykovou. Naštěstí i zde je technologie nápomocná a přichází s elektronickými překladači, které dokážou nabídnout velmi kvalitní překlad libovolného jazyka. Pokud tedy plánujete v blízké nebo vzdálenější budoucnosti cestu do zahraničí a obáváte se problémů s komunikací s místními lidmi, doporučujeme Vám si zjistit něco více o zařízeních tohoto typu.

Vasco, Travis, ili, Pilot - široký výběr překladačů

Mezi nejoblíbenější zařízení, které pomáhají v komunikaci s osobami, které neznají náš jazyk, stojí za zmínku:

  • Vasco Translator - řada překladačů řeči a textu umožňujících obousměrný překlad ve 40 jazycích. Díky tovární SIM kartě se překladače Vasco připojují k překládacímu serveru a umožňují tak nejkvalitnější překlad.
  • ili Translator - jednosměrný překladač umožňující překlad z anglického jazyka do japonštiny, čínštiny nebo španělštiny.
  • Travis Blue - reproduktor s vestavěným mikrofonem, který se pomocí bluetooth připojuje k aplikaci nainstalované na smartfonu a usnadňuje tak vzájemnou komunikaci.
  • sluchátka Pilot (Translating Earpiece) - sada sluchátek, které teprve ve spojení s aplikací nainstalovanou ve smartfonu umožňují komunikovat s osobou mluvící cizí řečí na principu - jedno sluchátko - jedna mluvící osoba.
Biuro

Rostoucí očekávání uživatelů a dynamický rozvoj překladatelských motorů způsobuje, že výběr elektronických překladačů stále roste a jejich kvalita je každým rokem větší. Jedním z překladačů, kterému byste měli věnovat pozornost, je Vasco Mini.

Vasco Mini - novinka v segmentu mini překladačů

Vasco Mini je nejnovějším překladačem značky Vasco a zároveň je jedním z nejmenších elektronických překladačů dostupných na trhu. Díky malým rozměrům je možné mít zařízení vždy při sobě bez vzniku jakéhokoliv nepohodlí.

Malé rozměry Překladače Vasco Mini ani v nejmenším nesnížily rozsah jeho funkcí. Přístroj skvěle zvládá rozeznávat řeč ve 40 jazycích a připojená tovární SIM karta zajišťuje stálý přístup k překladům bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Vasco Mini nabízí funkce známé a oblíbené z Vasco Translator Premium 5’, Vasco Translator Premium 7’ a Vasco Translator Solid 4’, a mezi nimi: rozeznávání řeči, perfektní výslovnost přeložených vět, simultánní překlad (režim konverzací).

Nejmenší překladač Vasco perfektně zvládá překlad jednoduchých frází používaných denně a zároveň i překlad složitých vět s odbornými slovíčky typickými pro jednotlivá odvětví, např. pro lékařské, technologické a právnické odvětví.

Vasco Mini

Shrnutí: Oplatí se zakoupit elektronický překladač - Vasco Mini?

Podle našeho názoru je Vasco Mini ideální volbou pro osoby, které hledají spolehlivý překladač malých rozměrů, který bude užitečný během cestování. Malé rozměry a velké množství aplikovaných řešení výrazně odlišují Vasco Mini od konkurenčních výrobků, takových jak: Travis, ili nebo Pilot. Spojení vysoké výkonnosti, jednoduchého a pohodlného ovládání způsobuje, že by si přístroj měl získat spoustu příznivců, kteří budou spokojení s nákupem. Pokud máte pocit, že můžete být jedním z nich, objednejte Vasco Mini na těchto stránkách.

Fotografie:
unsplash.com
elektronicke-prekladace.com